Kurumsal Renk

Kurumsal Renk

Kurumsal Renk

Her türlü başarı tekniklerinin bilindiği günümüz kurumsal çalışma ortamında kişinin görüntüsü,  verdiği hizmet ve edindiği tecrübeler kadar önemlidir. Çünkü hangi sektör olursa olsun muhatap olduğunuz kişinin tercihi sizden yana yapması için görünümle destek gereklidir. Profesyonel şıklık sizin otoriter , ulaşılabilir , rahat , yaratıcı gibi farklı mesajları farklı zamanlarda verebilme avantajını sağlar. Ancak ne varki bunu doğru yerde kullanabilmek için herkes için olan değil sizin kendinize uygun olan formülü bilip kullanmanız gerekmektedir. Aksi halde siz yaratıcı olmaya çalışırken vereceğiniz fazla rahat imaj ya da çalışanlarınızla iletişim kurmak isterken vereceğiniz fazla otoriter görünüm sizi zora sokacaktır. Çünkü giysilerin ve renklerin bir dili vardır. Ne zaman, nerede,kiminle iletişim kurmak istediğiniz , vermek istediğiniz izlenim doğru seçimlerle mümkündür.İletişimde  kusursuzluk , sınırlı zamanda doğru etki fırsatı verir. İyi bir ilk izlenim ve ardından etkili bir iletişim başarı oranında olumlu bir gelişme sağlar. Kurumsal firma çalışanları grup ya da bireysel olarak yapılan Kişisel Renk Analizi seansı sonrasında görsel eksiklerini tamamlayıp ulaşılacak hedefte oluşması mümkün olan hataları giderebilme yetisini kazanırlar.
 

Kimler Nasıl Faydalanır?

- Her türlü alanda çalışan kurumsal firma çalışanları,

- Çalışanlarıyla ya da rakipleriyle iletişimde nasıl görünmek istediğini bilen üst düzey yöneticiler,

- Hazır giyim sektöründe imajlarını doğru yansıtmak ve müşterilerin alım güçlerinde doğru yönlendirmeyi yapmak isteyen markalarda,

- Kozmetik sektörü , kuaför ve makyaj uzmanları,

- Finans, madical , hava yolları gibi üniforma giyiminin gerekli olduğu tüm sektörlerde,

- Mimarlık ofislerinde müşterilere en doğru seçimleri sunmak amacıyla,

- Belkide en önemlisi iş başvurularında Kişisel Renk Analizi bilgisine sahip olmak sizi rakiplerinizden bir adım önde tutacaktır.