HAKKIMDA

1996 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Restorasyon bölümünden mezun olduktan sonra Italya ve modaya olan tutkumdan dolayı sanat ve moda şehri olan Floransa'ya giderek ACCADEMIA ITALIANA ARTE , MODA & DESIGN okulunda eğitimimi tamamladım.

Daha sonra tekstil ve moda üzerine İtalya da alanımda önemli firmalarda deneyim edindim.

2000 yılında Türkiye'ye döndükten sonra 2000-2003 yılları arasında Türkiye'nin önde gelen tekstil firmalarından bir Sabancı kuruluşu olan Bossa T.A.Ş için Adana'da italyan tasarımcılar ile birlikte kumaş koleksiyonu ve üretimi üzerine çalıştım.

2004 yılı başında kişisel gelişim amaçlı güzel konuşma üzerine eğitim almak için Amerika'da Caifornia state Universitesi ACLP’ nin 8 aylık programına katılmak üzere Los Angeles 'a gittim.

Türkiye'ye döndükten sonra 2004-2010 yılları arasında denim dış giyim sektöründe İtalya'nın lider markaları ile satış/pazarlama,koleksiyon ve üretim üzerine aşamalarında beraber çalıştım.

Birlikte çalıştığım markalar arasında D&G , VERSACE , ARMANI , JUST CAVALLI , JHON GALLIANO, G.F.FERRE , MOSCHINO , FORNARINA, LIU JO,  REPLAY , BENETTON , GUESS BY MARCIANO gibi firmalar bulunmaktadır.

2011 yılında Italya'nın önde gelen bayan giyim aksesuar markası olan LIU JO SPA 'nın Türkiye Koordinatörlüğü görevine başladım.

Moda sektöründe harmanladığım tecrübe ve gözlemlerimi Kişisel Renk Analizi ve Danışmanlığı ile başka bir çerçeveye taşıma kararım bana La Mia Rossa nın ilk adımlarını attırdı.

Senelerce Italyan kültüründe edindiğim deneyimlerimi ve vizyonumu başka insanlar için fark yaratacak şekilde kullanabilmek amacıyla Kişisel Renk Danışmanlığını gerek bireysel gerek kurumsal firmalara ve markalara danışmanlıklar yaparak profesyonel şekilde sürdürmekteyim.

2015 yılından itibaren eğitim ve deneyimlerim arasına kişisel gelişim ve Yaşam koçluğu dahil oldu.

Diğer tecrübelerimi de katarak Türkiye’ de İmaj Koçluğu kavramını doğru yapılandırmak ve sunmak üzere çalışmalarıma başladım.Ayrıca Gelin Koçluğu branşını da bu sebeple tercih ettim.

Küçük detayların büyük farklar yarattığını kişilerin kendilerinin fark edebilmesine yardımcı olmak beni hep mutlu etti ve etmeye devam ediyor...